VatanNET
19 Mayıs Mah. Sanatoryum Cad. No:177/13
Keçiören ANKARA
PHONE  +90 (850) 610 0 610

Numara Tahsis ve Taşıma

Artık sabit numaranızı coğrafi kodu da dahil olmak üzere, herhangi bir değişikliğe uğramadan taşıyabilirsiniz. Dilerseniz firmanız için özel numara tahsis edebilir ve ömür boyu değişiklik yapmadan kullanabilirsiniz.

Numara taşıma işlemiyle, sabit ücret ödemenize gerek kalmaz, konuştuğunuz kadar ödersiniz. Hat sayınızdan bağımsız ve şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası, GSM farketmeksizin ek ücret ödemeden, yüksek kaliteli ses hizmetimizden faydalanırsınız.

0850 ve bulunduğunuz il için orijinal numara talebinde bulunabilirsiniz. Hiç bir ücret ödemeden sanal santral hizmetlerimizden faydalabilirsiniz. Tek bir hatla gelen tüm çağrılarınızı meşgul sinyali olmadan PBX ile sırayla cevaplayabilirsiniz. (Ücretli) dilerseniz gelen ve giden tüm aramaların herhangibir sistem yada cihaz satın almadan sesli kayıtlarını alabilirsiniz. Vatannet Telesekreter ve Web servisi ile cevaplayamadığınız gelen tüm aramaları ve size bırakılan sesli mesajları dinleyebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda IVR anonsu koyabilir dahili numaralarınıza gelen tüm aramaları yönlendirebilirsiniz. Yanıtlanamayan çağrılarınız için arayandan sesli mesaj bırakmasını isteyebilirsiniz.

Konuşma tarifeleriniz ülkemizde mevcut ses opertaörlerine oranla %80 daha indirimlidir. Üstelik bu indirimli tarife tüm dünya aramalarınızda da geçerlidir.

Abonelerimiz kendi aralarında 7/24 ücretsiz görüşür. Bu avantajların sizlere çok büyük katma değer sağlayacından emin olabilirsiniz.

Abonelerimiz çağrı kayıtlarını kurum yada bireysel tüm aramalarını VatanNET müşteri panelinden izleyebilirler. Tarifelerini görebilirler.  Hızlı arama Rahatsız edilmememe gibi fonksiyonlarla iletişimlerini özel hale getirebilirler.

VatanNET Sanal FAX ile anons kaydı sıralamasında fax seçeneği sunarak gelen fax larınızı e posta adresine alabilirsiniz, Fax cihazına gerek olmadan dünyanın her yerinden size gelen fazları e postanızdan görebilirsiniz. Çok daha önemlisi elektronik imzanızla size gelen fax evrakları asıl evrak niteliğinde olup işlernizde kolaylık sağlarsınız.

numara taşıma, nts, numara tahsis, sabit hat taşıma, 0850, ücretsiz 0850, vatannet, onnetturk numara taşıma, onnetturk, onnetturk numara tahsis